• Euroweek dla uczniów naszej szkoły już wkrótce

25.08.2018

W dniach 16-20 września (nd-czw) uczniowie naszej szkoły będą brać udział w programie edukacyjnym EUROWEEK, jest to  międzynarodowy program, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych poprzez stosowanie różnorodnych technik, podejście formalne, nieformalne i ponadkulturowe, co pomoże przygotować uczestników do integracji i zrozumienia obecnego świata. Językiem do komunikacji jest głównie język angielski. Zajęcia odbywać się będą w malowniczo położonych  górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej, dokładny adres podamy na początku września. Podczas tego wyjazdu uczniowie będą wykonywać zróżnicowane zadania, mające na celu integrację grupy i budowanie teamu, a także uczestniczyć w  warsztatach językowych, odgrywać role, tworzyć prezentacje, prowadzić rozmowy motywacyjne oraz dyskusje grupowe a to wszystko oczywiście w języku angielskim. Program jest odpowiednio dostosowany do wieku, więc młodsi uczestnicy będą mieli okazje wypróbować różnego typu gry i zabawy językowe.