• Szentendre 2022
      • Arkona 2022
      • Ram kanion 2022
      • Buk Camping 2022

• Konkurs recytatorski "Hermes, pies i gwiazda"

23 listopada Ola, Adam i Kuba wraz z panią Nikol odwiedzili Zespół Szkół "Cogito", aby wziąć udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Hermes, pies i gwiazda", który poświęcony był twórczości Zbigniewa Herberta - poety będącego patronem "Cogito".

Poziom był naprawdę wysoki, dlatego gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, szczególnie Aleksandrze S. z kl. VII, która była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce

• Wizyta policjanta

klasy II,III,IV

18 listopada klasę II, III i IV odwiedzili policjanci i ratownik medyczny. Uczniowie zostali przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy. Dowiedzieli się również jakich praw należy przestrzegać jako młodzi i odpowiedzialni obywatele.

• Igrzyska młodzieży szkolnej w szachach

kategoria klasy VII-VIII

Na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach nasza drużyna w kategorii dla klas VII i VIII zdobyła trzecie miejsce! Poziom był naprawdę wysoki, pomimo wyjątkowej ciszy napięcie sięgało zenitu. Prezydent Świętochłowice zaszczycił nas gratulacjami, które również i my składamy naszym reprezentatom:

• KONKURS WIEDZY OMNIBUS

18 listopada klasa II i III wzięły udział w szkolnym konkursie wiedzy OMNIBUS. Uczniowie zmierzyli się z wieloma trudnymi i ciekawymi zagadkami. Gratulujemy wygranej, kolejne wyzwania już niebawem.

• Social Media

• {#1508} 1