• Świąteczna Łapa

06.01.2020

10 grudnia Nasza Szkoła została zaproszona na uroczystą galę zakończenia akcji Świąteczna Łapa. Ogłoszono na niej również wyniki konkursu plastycznego I Ty możesz zostać łapkowym Mikołajem. Mamy przyjemność ogłosić że zwyciężczynią w kategorii klas 1-3 została Estera Kądziela z klasy 2, natomiast wśród klas 4-8. Najlepsza okazała się Mają Sawicka z klasy 4. Nasze dwie dzielne wolontariuszki dostały podziękowania oraz certyfikaty za ogrom pracy włożony w koordynowanie akcji. Gratulujemy i dziękujemy!!!

• Jasełka

06.01.2020

Nadszedł grudzień, a z nim czas świąteczny. Jego nieodłącznym elementem są Jasełka, czyli upamiętnienie narodzin Jezusa. W tym roku nasi maili aktorzy- uczniowie klas I- III, wystapili w Siemianowickim Centrum Kultury. Przedstawienie już ostatecznie wprowadziło nas w świąteczny klimat, bo święta tuż tuż...

• Konkurs plastyczny wygrany

06.01.2020

Jakub Błażejewski (I miejsce) i Selena Nowak (II miejsce) zwyciężyli w międzyszkolnym konkursie plastycznym promującym dawstwo szpiku w ramach akcji Let me live organizowanej przez ZSTiO Meritum. Uczniowie wraz z panią Nikol Wolszczak zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród. Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu, a naszym zwycięzcom gratulujemy z całego serca!