• Sprawdzian trzecioklasisty

      16.05.2023

      11 -go maja trzecia klasa - Salamandry, przeszła pierwszy ze swoich najważniejszych sprawdzianów w życiu. Sprawdzian składał się z języka polskiego obejmującego słuchanie ze zrozumieniem i czytanie ze zrozumieniem, matematyki oraz przyrody. Salamandry dobrze sobie radzą ze stresem, są bardzo zdolne i utalentowane. Najłatwiejszą częścią była przyroda oraz tekst o dwójce dzieci wybierających się na wakacje, po wysłuchaniu którego musieli odpowiedzieć na kilka pytań. Natomiast największą trudność sprawiła część opisowa języka polskiego i matematyki. Na pewno wszyscy uczniowie dobrze sobie poradzili ze sprawdzianem. Wyników jeszcze nie znamy, ale trzymamy kciuki za trzecią klasę!

     • Wyjazd rowerowy do Czorsztyna.

      15.05.2023

      Relacja dzień po dniu:)

      Dzień pierwszy.

      Przyjazd na miejsce.

      Dzień drugi.

      Po śniadaniu ruszyliśmy na przeprawę promową. Następnie dookoła jeziora czorsztyńskiego trasą Velo Czorsztyn - 30 km.

      Po obiedzie dorzuciliśmy jeszcze 5 km, zwiedzając Zamek Czorsztyn. A na kolację niespodzianka w postaci pizzy.

      Dzień trzeci.

      Przed powrotem do domu zrobiliśmy jeszcze 18 km. Zjechaliśmy do Szczawnicy, wzdłuż Dunajca, raz po stronie polskiej raz słowackiej widoki piękne, a powroty ciężkie w dwa dni mieliśmy 53 km w nogach

     • Otwarcie sezonu

      12.05.2023

      11 maja został oficjalnie otwarty sezon letni w Arkonie, stało się to poprzez symboliczne przecięcie wstęgi przez naszych pierwszaków w szkolnym ogrodzie Pojawiły się nowe atrakcje w postaci trampoliny oraz piaskownicy, nad którą Pan Olek pracował dzień i noc, aby jak najszybciej mogła cieszyć Arkoniaków

     • Dzień eTwinning w klasie III.

      10.05.2023

      9 maja obchodzony jest dzień eTwinning.

      eTwinning – nazwa pochodzi od angielskiego słowa ‘twin’ (bliźniak). Jest to platforma, na której odbywa się współpraca szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno  –  komunikacyjnych.

      W tym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do realizacji projektu eTwinning, biorą w nim udział uczniowie klasy III Salamandry. Z pewnością nie będzie to nasz ostatni projekt:)

       

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.