• Euroweek

      16.09.2023

      Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Właśnie mija ostatni dzień obozu językowego Euroweek. Była to wspaniała przygoda i okazja do poćwiczenia umiejętności językowych oraz poznania innych kultur. Wolontariusze z WłochMeksyku i Gruzji zadbali o nasze piękne wspomnienia z tego wyjazdu.

     • .

      11.09.2023

      Tydzień temu - 4 września o godzinie 10.00 uroczyście spotkaliśmy się na placu apelowym w Arkonie. Wszystkim uczniom życzymy pełnego sukcesów roku szkolnego 2023/2024 Dla wielu nowych uczniów to bardzo ważna chwila i pierwsze zajęcia w szkole, pierwszy dzwonek i pierwsze wrażenia w nowym miejscu Przed nami wiele ciekawych zajęć, projektów i zadań, które nas wyróżniają Już za chwilę starsi uczniowie udadzą się na wyjazd dydaktyczny Euroweek a najmłodsze klasy poznają nasze szkolne zwyczaje w Arkonie

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.