• Wiewiórki w Szczyrku

      24.02.2023

      23 lutego Wiewiórki wybrały się do Szczyrku, gdzie znajduje się kompleks narciarski „Biały Krzyż” położony w Przełęczy Salmopolskiej (934 m n.p.m.). Trasy zjazdowe przeznaczone są dla osób rozpoczynających przygodę z nartami, jak i tych, którzy już jeżdżą. Prócz treningu narciarskiego, była możliwość zabawy na pontonach i sankach, aby po wszystkim ogrzać się przy gorącej czekoladzie i frytkach.

     • Tłusty czwartek i bal karnawałowy klas I-III

      21.02.2023

      W tym roku tłusty czwartek był dla uczniów Arkony nie zapomniany. Oprócz pączków, które są nieodzownym elementem tego święta, były babeczki ,,Dla dwojga". Wszyscy uczniowie z szkoły mogli się przebrać za dowolną postać lub swojego ,,idola". Ponadto Salamandry, Koale, Meduzy i Wiewiórki pojechały na swój karnawałowy bal do klubu,80" w Siemianowicach Śląskich. Zabawa była wystrzałowa DJ puszczał idealnie dobrą muzykę, przy której uczniowie świetnie się bawili. Były też super zabawy przy muzyce oraz nauka ,,Macareny". Na koniec dzieci odwiedził olbrzymi kaczor, za którym zrobili olbrzymi pociąg taneczny. Zabawa była szampańska a blask kolorowych świateł dodawał wszystkim energii.

     • Dzień Babci i Dziadka

      20.02.2023

      Dnia 2 lutego w godzinach południowych klasy 1-3 zorganizowały krótkie przedstawienie dla swoich kochanych dziadków. Jak co roku świetnie przygotowali i stanęli na wysokości zadania. Po występach uczniowie wspólnie z swoimi babciami i dziadkami wykonali drobne świeczniki i bransoletki. Warsztaty zakończono słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.

     • Wizyta na Stadionie Śląskim w Chorzowie

      14.02.2023

      W ubiegłym tygodniu Salamandry i Koale odwiedziły Stadion Śląski w Chorzowie. Uczniowie mieli okazje zobaczyć miejsce, gdzie piłkarze przygotowują się do meczu, odwiedzili szatnie Reprezentacji Polski, miejsce regeneracji i pokój trenera, w którym planowana jest taktyka gry drużyny. Ponadto dzieci miały okazje zasiąść w loży dla gości VIP i wejść na boisko. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wiele radości naszym najmłodszym.

     • Wiewiórki na warsztatach „EKO-PRZYJACIEL KROPLI WODY”

      06.02.2023

      2 lutego klasa I, Wiewiórki, wybrały się do siemianowickich wodociągów Aqua-Sprint.
      Podczas 2-godzinnych warsztatów „EKO-PRZYJACIEL KROPLI WODY”, uczniowie przede wszystkim
      dowiedzieli się o sposobach oszczędzania, odzyskiwania i ponownego wykorzystania wody, poznali 3
      stany skupienia, rozwiązywali zagadki słuchowe oraz karty pracy. Z umiejętności praktycznych,
      nauczyli się jak filtrować wodę oraz jakie powinno być pH wody. Na uczniów czekał słodki
      poczęstunek, dyplomy, prezent w postaci dzbanka filtrującego wodę oraz wspólne zdjęcie z dyrekcją
      wodociągów. Na końcu zostaliśmy oprowadzeni po całym budynku.
      Była to cenna lekcja !

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.