• Targi edukacyjne

23.02.2024

22 lutego klasa 8 Delfiny wybrała się na targi edukacyjne. Ich głównym celem była szeroka prezentacja oferty edukacyjnej szkół średnich na rok szkolny 2024/2025 i pomoc uczniom, którzy w niedługim czasie będą podejmować decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Pracodawcy z kolei zaprezentowali konkretne zawody i specjalności pożądane w różnorodnych branżach. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z perspektywami zawodowymi i możliwościami na rynku pracy po ukończeniu danego kierunku kształcenia, a także poznania specyfiki, w tym wymagań i obciążenia związane z danym zawodem.