• Warsztaty w Osikowej Dolinie

• Musical "Mały książę"

30.04.2024

Dzisiaj nasza szkoła miała przyjemność uczestniczenia w musicalu pt "Mały Książę" gdzie jedną w ról grała nasza uczennica Jagoda z klasy szóstej . Występ był magiczny, Jagódka gratulacje, jesteśmy z Ciebie dumni!

Podziękowania dla mamy Jagody za zaproszenie na musical

• Obchody Dnia Ziemi

30.04.2024

Za nami tydzień, w którym obchodzony był Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas 5-8 wykonali plakaty oraz prace przestrzenne, które wykonali na lekcjach plastyki i geografii. Prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. W środę chętni uczniowie klasy szóstej, siódmej i ósmej zmierzyli swoje siły w zmaganiach konkursowych. Wyłoniono mistrzów. I tak największą wiedzą z zakresu- rekordów Ziemi- okazał się Oliwier z klasy ósmej. Z rekordami Europy najlepiej poradził sobie Hubert z klasy szóstej. Julian i Emilka Z. z klasy siódmej okazali się mistrzami wiedzy o historii obchodów Dnia Ziemi. Wszystkim uczniom biorącym udział w zmaganiach konkursowych również gratulujemy.