• Wiosenne porządki

      25.03.2024

      Wiosenne porządki w Arkonie ruszyły pełną parą z inicjatywy klasy V "Kryształy" w szkolnym ogrodzie powstała szklarnia, w której będą sadzić różnorodne warzywa, opiekować się i dbać o nią. Szklarnia będzie służyła wszystkim uczniom i umilała spędzanie czasu w szkolnym ogrodzie.

     • Koale w Fudio

      25.03.2024

      Klasa III odkrywając nowe talenty wzięła udział w warsztatach kulinarnych. Podczas pobytu w FUDIO uczniowie doskonale sprawdzili się w roli ,,Master szefów" i z niewielką pomocą przygotowali pyszne pizze i owocowe koktajle. Wszyscy nabyli nowe umiejętności kulinarne, które na długo zagoszczą w ich pamięci.

     • Meduzy w planetarium

      25.03.2024

      W dniu 13.03.2024r. uczniowie klasy 2 a Meduzy, pojechali do Chorzowa na wycieczkę do najstarszego planetarium i obserwatorium w Polsce.

      Podczas warsztatów uczniowie poznali genezę gwiazdozbiorów nawiązującą do mitów i legend. Natomiast podczas zajęć dydaktycznych udali się w fascynującą podróż przez Układ Słoneczny obserwując gwiazdy i gwiazdozbiory.

      Z pewnością wycieczka była inspiracją do zgłębienia wiedzy o wszechświecie.

     • „Orzeł Ortograficzny”

      25.03.2024

      Uczniowie ponownie wzięli udział w konkursie „Orzeł Ortograficzny”, którego koordynatorem w naszej szkole jest pani Nikol Golicka. Arkoniacy – tak jak rok temu – osiągnęli bardzo wysokie miejsca i zaistnieli na arenie ogólnopolskiej. Konkurs popularyzuje naukę poprzez zabawę oraz daje możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z całego kraju. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności tym, którzy otrzymali tytuł laureata konkursu:

      a) w kategorii klas II:

      - Krzysztof P. za zajęcie 7. miejsca

      - Maria Ch. za zajęcie 9. miejsca

      b) w kategorii klas III-IV:

      - Mikołaj L. za zajęcie 12. miejsca

      c) w kategorii klas V-VI:

      - Mikołaj G. za zajęcie 11. miejsca

      d) w kategorii klas VII- VIII:

      - Amelia K. za zajęcie 5. miejsca

      - Michał W. za zajęcie 7. miejsca

     • Festiwal Meritum Wizji

      12.03.2024

      Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XI Festiwalu Meritum Wizji pod Honorowym Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach. Motywem przewodnim konkursu były marzenia. Chcieliśmy pogratulować wszystkim uczestniczkom, a w szczególności:

      Zuzannie B. z kl. VI za zajęcie 1. miejsca w konkursie literackim

      Aleksandrze S. z kl. VIII za zajęcie 2. miejsca w konkursie recytatorskim

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.