• Zajęcia szkolne zawieszone

11.03.2020

Drodzy rodzice!

W dniu dzisiejszym Rząd Polski podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szkół i placówek oświatowych od poniedziałku 16 marca na okres dwóch tygodni. Od jutra do piątku szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze dla uczniów. W ciągu tych dwóch dni nie będzie realizowany nowy materiał dydaktyczny. W czwartek i piątek transport szkolny pozostaje bez zmian. Prosimy indywidualnie kontaktować się z kierowcami jeżeli dzieci nie będą jechały do szkoły.  Prosimy śledzić na bieżąco Librusa.

Chcielibyśmy, aby podczas tych dwóch tygodni uczniowie choć w minimalnym stopniu realizowali materiał szkolny. Otrzymają wytyczne od wychowawców co należy powtórzyć oraz przerobić. Prosimy o bieżący kontakt z wychowawcami.