• Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

18.06.2020

Tegoroczny konkurs odbył się za pośrednictwem platformy internetowej. W wyznaczonym dniu i godzinie uczniowie po zalogowaniu rozwiązywali test. Uczniowie Arkony od najmłodszych po najstarsze klasy przystąpili do konkursu.

Jak co roku wielu naszych wielu naszych uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki.  Najlepszy wynik to:

Zuzanna Bielewicz w kategorii Żaczek, zajęła 1 miejsce w powiecie oraz 1 w regionie katowickim.

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwier Halor – 2 miejsce w powiecie, 4 w regionie w kategorii Maluch.

Michał Wardziński – 5 miejsce w powiecie, 15 w regionie w kategorii Maluch.

Karolina Olejok, Jagoda Olejok, Natalia Lewandowska – 8 miejsce w powiecie, 28 miejsce w regionie.

Serdecznie gratulujemy.

• Dzień Mamy

17.06.2020

"Uśmiech mamy dom rozjaśnia,

pełen jest go każdy kąt.

Wszyscy teraz się staramy,

żeby już nie zniknął stąd!"

Gratulujemy wspaniałych wypieków! Chociaż nie mogliśmy spróbować Waszych

słodkości, to z całą pewnością mówimy, że jesteście najlepszymi

piekarzami na całym świecie. Nie ma nic ważniejszego od wspólnie spędzonego

czasu, a uśmiech mamy jest najlepszą nagrodą.

Gratulujemy!

ciasto dla mamy