• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 22/23

27.08.2022

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy uczniowie wypoczęci i pełni sił czekają z niecierpliwością na pierwszy uroczysty szkolny dzwonek. Nowe znajomości, pierwsze dni nauki to czas szczególnie ważny dla naszych nowych uczniów klas pierwszych. Czekamy na Was w murach Arkony. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  2022/2023 odbędzie się w 1 września o godzinie 10.00.

Prosimy o parkowanie samochod\ow na terenie szkolnego boiska, na terenie sąsiadów zaraz po prawej stronie przy wjeżdzie na ulice Okrzei, oraz na ulicy w stronę kościoła nie blokując bram wjazdowych ;-) Dziękujemy i do zobaczenia