• Tropical Islands
     • Tropical Islands

      07.03.2018

      Wycieczka do Tropical Island

           Dnia 16 lutego chętne osoby z klas od 6 do 3 gimnazjum, wraz z panem Tomkiem, Mirkiem i panem Grzegorzem, udały się do Tropical Island które znajdowało się w Niemczech, w połowie drogi pomiędzy Berlinem a Dreznem.

           Około godziny 8:00 wyjechaliśmy spod szkoły, a na miejscu byliśmy o 13:30. Dopiero po wejściu do środka, można było zauważyć jak duże jest to miejsce. Statua Wolności mogłaby się w niej zmieścić na stojąco, a wieża Eiffla na leżąco. Różnica temperatur też była niemała. Na dworze były zaledwie 3ºC, a w środku hali aż 26 ºC! Na początku naszym oczom ukazał się wielki Las Tropikalny. W małym jeziorku można było zauważyć flamingi i pływające żółwie. Na ścieżce wolno chodziły też pawie i bażanty. Po schowaniu naszych toreb do szafek mieliśmy czas wolny. Do naszej dyspozycji było sześć zjeżdżalni i trzy baseny, z czego jeden znajdował się na zewnątrz. O godz. 16:00 dostaliśmy klucze do naszych namiotów. Do późnego wieczora wszyscy się świetnie bawili. Rankiem cała grupa zdecydowała że wolimy zostać w hali, niż zwiedzać Berlin. I tak też się stało. Gdy wszyscy byli już gotowi, udaliśmy się na pyszne śniadanie. Resztę dnia spędziliśmy w ciepłych basenach. Tak jak było planowane, przed godziną 16:00, opuściliśmy Tropical Island.

            Mam nadzieję że w przyszłym roku odwiedzimy ponownie te piękne i ciepłe miejsce.

       

       

    • Kreischberg-Planica 2018 zakończenie sezonu
     • Kreischberg-Planica 2018 zakończenie sezonu

      02.03.2018

      Zapraszamy chętnych na zakończenie sezonu narciarskiego w Austrii w terminie 21-24.03.2018r.

      Środa 21.03

      O godzinie 8.00 wyjazd spod szkoły w kierunku Austrii do Murau.

      Po obiedzie ok.16.00 zwiedzanie miasta.

      20.00 kolacja.

       

      Czwartek 22.03

      Po śniadaniu wyjazd do ośrodka narciarskiego Kreischberg.

      Powrót do pensjonatu na obiad ok 16.00.

      Po obiedzie możliwość skorzystania z sauny.

      20.00 kolacja.

       

      Piątek 23.03

      Kolejne zajęcia na stoku w Kreischberg następnie powrót ok. godziny 16.00 do pensjonatu.

       

      Sobota 24.03

      Śniadanie o godzinie 7.00 pakowanie busów a następnie przejazd do Planicy na PŚ w skokach narciarskich (godz. 10.00 konkurs drużynowy)

      Powrót pod szkołę ok. 22.00.

       

      Koszt wyjazdu dla dziecka- 120 euro (cena zawiera- przejazd, opiekę instruktora, wyżywienie, dwudniowy skipass, ubezpieczenie oraz wstęp na zawody PŚ.)

      Bardzo ważne w celu rezerwacji biletów na PŚ.prosimy zgłaszać swój udział do pana Olka pod nr tel. 730474747 ostatecznie do 7 marca!

      Liczba wolnych miejsc ograniczona.

   • Nagłówek

   • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

    Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.